18 فوریه 2020
فوریه 18, 2020

جوانسازی واژن

0 دیدگاه

جوانسازی واژن

با افزایش سن چیزی که همه به صورت واضح آن را لمس می کنند ، وجود چین و چروک و افتادگی پوست است . کاهش کلاژن سازی که با افزایش سن به وجود می آید خود دلیل اصلی این رویداد است که در تمام سطح پوست خود را نشان می دهد. ( لابیاپلاستی در تهران )

این کاهش کلاژن برای شخص قابل لمس نیست و تنها بازخود آن را روی پوست و مخاط بدن قابل حس می کند . یکی از این بخش های مهم که برای بانوان از حساسیت بیشتری برخوردار بوده، اندام تناسلی است که با تغییر شکل و ظاهر باعث نگرانیشان می شود .

حال برای بازسازی کلاژن لازم است در ابتدا از آن پیشگیری کرد و تا جای ممکن آن را به تعویق انداخت و یا در سنین بالا به دنبال درمان آن بود .

تاثیرات کاهش سطح کلاژن

یکی از تاثیراتی که کلاژن و کاهش آن به دنبال دارد ، کاهش سطح مخاط واژن است که با نزدیک شدن به دوره یائسگی و افزایش سن ، آتروفی و نازک شدن مخاط واژن را ایجاد می کند . از نشانه های آن می توان خشکی واژن و درد هنگام نزدیکی نام برد .

از دیگر اثرات کاهش سطح کلاژن بدن تاثیرگذاشتن بر روی دیواره پیشابراه بوده و باعث تکرر ادرار در خانم ها می شود به طوری که فرد با هر عطسه و یا سرفه ترس ریزش ادرار دارد و این امر خود روابط اجتماعی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد .

علت افتادگی و شل شدن واژن

علاوه بر سن ، دلایل دیگری در ظاهر واژن تاثیر می گذارد از جمله ، زایمان های مکرر ، حاملگی حتی اگر زایمان به صورت طبیعی نباشد ، ورزش های سنگین ، کارهای سنگین ، اختلالات مادرزادی ، بیماری های تاثیر گزار مانند رایوتراپی و شیمی درمانی .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت زیبایی های واژن زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن تنها به بهبود ظاهر واژن نمی انجامد و با تاثیر گذاشتن بر روی عضلات داخلی و خارجی واژن باعث افزایش لذت جنسی نیز می شود . از جمله تاثیراتی که جوانسازی در واژن به جای می گذارد عبارتند از :

بازگرداندن استحکام عضلات و کنترل آن ها
بهتر شدن رابطه جنسی
افزایش اعتماد به نفس بانوان
جوان تنگ شدن واژن

لازم به ذکر است روش های نوین جوانسازی واژن به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود . دوره نقاهت کوتاهی داشته و در زمان کوتاه ، بیمار را به نتیجه دلخواه می رساند . برای آشنایی بیشتر می توانید با بهترین جراح زیبایی واژن تماس حاصل نمایید .