11 مارس 2020
مارس 11, 2020

جراح بینی

0 دیدگاه

جراح بینی

بینی ، برجسته ترین عضو صورت می باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد به همین منظور است که این جراحی زیبایی در میان مردم دارای طرفداران بسیاری می باشد. بینی جزء عضوهای مهم صورت می باشد که نقش حیاتی را در بدن ایفا می کند بنابراین برای جراحی این عضو مهم باید بسیار دقت کنیم ، فوق تخصص پلاستیک انتخابی ما باید بسیار حاذق و با تجربه باشد.

جراح بینی
نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

برای انتخاب جراح بینی متخصص و مجرب ، بیمار باید اقداماتی انجام دهد :

در اولین قدم برای انتخاب جراح بينی ، بیماران می توانند در گوگل به جستجوی جراح زیبایی بینی بپردازند یا این که در رابطه با جراحان بینی در بین دوستان و آشنایان خود جست و جو کند ، پس از تهیه لیستی از جراحان بینی ، بیماران می توانند در سایت یا اینستاگرام دکتر سوابق پزشکی و نمونه کارهای او را ببینند و بعد از پیدا کردن شناخت نسبی در رابطه با جراح بينی ، بیمار می تواند به مطب او مراجعه کرده و به صورت حضوری با بیماران او ملاقات کند و در رابطه با میزان رضایت آن ها از انجام جراحی بینی توسط آن جراح بپرسد ، بیماران پس از گذشت از این مراحل و انتخاب جراح بينی باید در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کنند در این جلسه بیمار انتظارات خود را از جراحی بینی می گوید و بعد از معاینه شدن بینی توسط پزشک ، پزشک می گوید تا چه حد از انتظارات شما قابل اجرا است و سپس شما تصمیم می گیرید جراحی بینی خود را به دست چه کسی بسپارید.

ویژگی جراح بینی
ما در اینجا به معرفی برخی از ویژگی های جراح بینی متخصص و با تجربه می پردازیم.
جراح بينی باید سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار دهد.
جراح بينی باید به اندازه کافی اطلاعات داشته باشد تا بتواند اعتماد بیمار را به دست آورد.
پزشک باید نسبت به ساختار بینی ، به اندازه کافی شناخت داشته باشد.
جراح متخصص بینی ، جراحی است که توانایی های مورد نیاز جهت انجام جراحی بینی را داشته باشد.
جراح زیبایی بینی ، باید توانایی تجسم چهره بیمار بعد از عمل بینی داشته باشد.
بهترین جراح بینی ، جراحی است که تمامی خواسته های بیمار را مورد بررسی قرار دهد تا در صورتی که برخی از خواسته های بیمار قابل اجرا نبود دلیل منطقی برای او داشته باشد.
با دقت و حوصله به تمامی سوالات بیمار پاسخ دهد.

جراح بینی
اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

بین انتخاب جراح بینی و نتیجه جراحی بینی ارتباط مستقیمی وجود دارد . از این حیث انتخاب جراح بينی متبحر و کارآزموده از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت عدم انتخاب صحیح جراح بینی ، ممکن است عوارض جبران ناپذیری بعد از جراحی برای بیمار پدید آید.
عدم انتخاب بهترین جراح بینی

با انتخاب نادرست جراح بینی ممکن است مشکلات بسیاری برای بیمار پس از انجام جراحی بینی به وجود آید برخی از این مشکلات عبارتند از :

مشکلات تنفسی
بی حسی بینی
نامتقارنی حفره های بینی
کاهش حس بویایی
عفونت
درد شدید

حتی در بعضی مواقع ممکن است بیمار نیاز به جراحی ترمیمی بینی پیدا کند.