جراح بینی خوب در تهران

افرادی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به یک جراح بینی خوب در تهران یا شهر خود مراجعه کنند. برای انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران می توانید از دوستان آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.

پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.

در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح زیبایی بینی بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.

برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای پزشک مورد نظر را مشاهده کنید، برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سید هادی حسینی نسب می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراح بینی خوب در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بین گوشتی و استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد کسانی که دارای این نوع بینی هستند در عمل زیبایی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و عروسکی را انتخاب کنند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا بهترین جراح بینی به آن ها توصیه می کند در عمل زیبایی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی حاصل شود.

انواع روش جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود، جراح زیبایی بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های فوق را انتخاب می کند.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند وپس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

اما در روش جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.
عوارض جراحی بینی چیست ؟

در پاسخ به این سوال باید پاسخ داد در صورتی که افراد برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنید دچار عارضه ای نخواهید شد.
هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.